שיקום שן

כאשר מביטים בפעוטות המחייכים, קשה שלא להתפעם למראה השיניים הלבנות, החזקות והמושלמות. אך למרבה הצער, השיניים לא נשארות מושלמות ושלמות לאורך כל החיים. כאשר השיניים ניזוקו, אפילו כאשר שן אחת כבר לא נראית כתמול שלשום, נדרש שיקום שן. לפעמים השיקום כולל טיפול מקיף, בכמה וכמה שיניים. ואין להתפלא אם בטיפולים המורכבים נהוג לבצע שיקום פה בהרדמה. יש לכם שן חולה? סובלים מכאבים ולא יודעים למי לפנות? ד"ר אנדי בויאנג'ו – מרפאה שמתמחה בהחזרת החיוך לפה שלכם. שיקום שן, סתימות וטיפולים משמרים. ביצוע שיקומים הכולל שתלים. שיקום פה בהרדמה מלאה – כן, גם את זה ניתן לבצע אם עולה הצורך או אם מרגישים שהחשש מפני הטיפול כבד מנשוא.

לא כדאי לדחות

אנו יודעים כי זמנם של המטופלים יקר. אנו יודעים כי אף אחד לא מגיע לרופא השיניים בשל הכיף שבדבר. אך חשוב להפנים כי מי שדוחה ולא יבצע שיקום שן כיום יגלה כי עד מהרה הנזק מחריף והולך. התעלמות זה אף פעם לא הפתרון. שלא לדבר על הפן האסתטי שקיים בחוסר שיניים. אם נמאס לכם לדחות וגם נמאס לכם לסבול, אם אתם רוצים לדעת במה כרוכות השתלות שיניים בחולון או ביצוע טיפולים משקמים אחרים, פנו בהקדם וקבלו טיפול בהקדם.

טיפול לכל גיל

האם אתם יודעים אתם מה קורה למי שלא מקפיד על בדיקות שיניים קבועות ואם צריך, גם התערבות של שיקום שן? אפילו עששת פשוטה שלא מטופלת יכולה להביא בהמשך לטיפולי שורש ואפילו אובדן של שיניים, שחייבים לעקור. אם חסרות שיניים ולא מבצעים השתלה, הדבר מביא לדלדול עצם הלסת וספיגת העצם. ביצוע שיקום פה בהרדמה יכול להועיל גם לכם, לא משנה מהו גילכם או מהו מקצועכם. אין גיל לביצוע שיקום שן. גם פנסיונרים כבר מטופלים היטב בעזרת שיקום פה בהרדמה מלאה. גם צעירים וכמובן בוגרים יכולים לשים סוף לכאבים ולאי הנוחות. אם חסר לכם מידע לגבי השתלות שיניים בחולון, אם רציתם לדעת יותר על טיפולים משקמים וכיצד שומרים על חניכיים בריאות – פנו למרפאה של ד"ר אנדי בויאנג'ו.