שיקום פה מורכב

סיבות רבות יכולות להביא לפגיעה בשיניים, החל מגיל ילדות וכלה בגילאים מבוגרים. מסיבות גנטיות וגם מסיבות של תזונה והרגלי חיים, הולך ויורד הגיל שבו מומלץ לפנות לראשונה לרופא השיניים ומאידך, ניתן לשקם גם בגילאים מבוגרים. אנשים שלא הגיעו לבדיקה ולביקורת, לפעמים במשך שנים, לא יכולים להיות מופתעים אם ידרשו לבצע שיקום פה מורכב כדי להציל את השיניים החולות. ומה אם לא קיימות שיניים שניתן להציל? גם אז, בכל זאת יש מה לעשות. ניתן לבצע שיקום פה על גבי שתלים. זה לא צריך להדיר שינה מן העיניים. התוצאות של שיקום פה מורכב הרבה יותר טובות מכפי שניתן, אולי, לשער. כאשר בוחרים שיקום פה בתל אביב במרפאת המומחים של ד"ר אנדי בויאנג'ו מחזירים את האיכות לחיים ואת היופי לחיוך.

מקצועיות בלתי מתפשרת

לא קיימת הגדרה המוסכמת על הכל, בדבר מהותו של שיקום פה מורכב. יש כאלה שיסבירו שכל מטופל שחייב לעבור כמה טיפולי שורש עובר למעשה טיפול מורכב. אחרים יסבירו כי לא כך הוא, וכי שיקום פה בת"א צריך לכלול השתלה בכדי להיחשב למורכב באמת. יש המצביעים על המורכבות בהתאם למאפיינים של המטופל, כלומר עד כמה הוא חרד, מאפיינים של עצם הלסת והסינוס או מחלות רקע קיימות.

על כל פנים שיקום פה מורכב חייב להתבצע רק לאחר אבחון מקצועי ורק על ידי רופאים מנוסים. במיוחד הדבר נכון כאשר מדובר בשתלים. שיקום פה על גבי שתלים מחייב ניסיון בהשתלות ויכולת מקצועית בלתי מתפשרת.

אגב, לא מן הנמנע כי שיקום פה מורכב יכלול תוכנית טיפולים הכוללת כמה וכמה שלבים. לא מן הנמנע כי שיקום פה בתל אביב יתבצע לא ביום אחד אלא לאורך תקופה. כאשר נדרשת השתלה וצריך לוודא כי השתלים נקלטו היטב, לפעמים לא ניתן לקצר את לוח הזמנים. יחד עם זאת, ישנה זמינות כיום גם של שיטות מהירות יותר כדוגמת ההעמסה המיידית. רוצים לדעת יותר על שיקום פה בת"א ועל השירותים שמוצעים במרפאת ד"ר אנדי בויאנג'ו? צרו קשר לאבחון והתייעצות. צוות המרפאה עובד בשיתוף קופות החולים ומיטב חברות הביטוח בישראל.