השאירו פרטים
פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-6112351
אודות

אודות

ד"ר אנדי בויאנג’ו - מרכז רפואי לטיפולי שיניים מורכבים

במרכז הרפואי של ד"ר אנדי בויאנג’ו, אנו מעניקים למטופל ליווי אישי מראשית התהליך בשלב הייעוץ, במהלך הטיפול וכן לאחר הטיפול (“תחזוקה ושימור”).
ד"ר אנדי בויאנג'ו מנהל את צוות המרפאה המורכב מרופאים משמרים, רופאים משקמים בליווי טכנאי אומן המנהל צוות טכנאים, ייעוץ רפואי וליווי אישי, מנהלת אדמיניסטרטיבית, מנהלת סייעות, שינניות וצוות מזכירות.

ד"ר אנדי בויאנג’ו - מרכז רפואי מספק פתרון מקיף לבעיות דנטאליות מורכבות: השתלות שיניים, טיפול שיניים בהרדמה מלאה, הרמת סינוס, טיפולים מורכבים וטיפולי שיניים כלליים.
המרכז הרפואי של ד"ר אנדי בויאנג’ו מספק פתרונות מקיפים לבעיות דנטאליות מורכבות. כמו בכל תחום רפואי, גם בתחום הדנטאלי קיימות בעיות מורכבות המחייבות רמה רפואית גבוהה. איכות הטיפול, תחושת הביטחון וסיכויי הצלחה גבוהים ניתנים להשגה רק באמצעות טיפול של רופאים בכירים ומנוסים.
בין צוות המרפאה ישנם דוברי עברית ורוסית.

רופא שיניים בחולון דר אנדי כירוג להשתלות שיניים

ועדה רפואית במרכז רפואי של ד"ר אנדי בויאנג’ו

כיום, כמעט בכל תחומי הרפואה, במקרים בהם למטופל קיימת בעיה רפואית מורכבת נוהגים להפנות אותו לוועדה רפואית (קונסיליום רפואי), על מנת לייצר עבורו לתכנית הטיפול האופטימלית.
ד"ר אנדי בויאנג’ו – חוות דעת מוועדה רפואית
ד"ר אנדי בויאנג’ו מאמין שגם בעולם רפואת השיניים צריך לאפשר למטופל לקבל חוות דעת מוועדה רפואית וזאת במקרים הבאים:

  • טיפולי שיניים בהרדמה מלאה.
  • השתלות שיניים.
  • טיפולי שיניים מורכבים

טיפולי שיניים מורכבים מוצלחים ישפרו את איכות החיים של המטופל למשך שנים רבות. לכן במרכז הרפואי של ד"ר אנדי בויאנג’ו, אנו דואגים לכל מטופל שנדרש לעבור ועדה רפואית על מנת לבנות לו תוכנית טיפול אולטימטיבית.

דר אנדי רופא שיניים בחולון
אנו עובדים עם מגוון חברות הביטוח וקופת חולים לאומית
הפניקס
harel_logo_solid_colord_No_Slogen600
1200px-AyalonIns.svg
migdal_logo
GetImg