כל מי ששוחח בעבר הלא מאוד רחוק עם רופא שיניים במטרה לעבור טיפול השתלה הבין כי התהליך עצמו איננו קצר. הצורך בהחלמה של מספר חודשים לאחר השתלת השתל מנע חזרה מידית לשגרה, כאשר התלוו שיניים זמניות ונשלפות שבהן היה צריך להשתמש לפני הכנסת הכתרים הקבועים. אך כיום, פותחו שיטות שמאפשרות לבצע השתלות שיניים ביום אחד. זאת, לצד התקדמות שמאפשרת מענה חדיש נוסף, שנקרא השתלות שיניים ללא הרמת סינוס.

במרפאת השיניים של הד"ר אנדי בויאנג'ו ניתן בהחלט לבצע גם השתלות שיניים ביום אחד תוך מחויבות מלאה לתוצאות מיטביות. למטופלים מובטח טיפול ביד מיומנת וברגישות גבוהה. ביצוע של השתלות שיניים זו התוצאה של ניסיון רב ומיומנות גבוהה.

נחוצה בדיקת התאמה

מטופלים רבים מביעים פליאה, כיצד ניתן לבצע כיום השתלות שיניים ביום אחד. חשוב להדגיש כי לא כל אחד יכול לעבור טיפול שכזה מפני שדרושה יכולת של השתל לעמוד בהעמסה מידית. בדיקות ההתאמה יגלו האם ניתן לבצע טיפול ביום אחד וללא כתרים זמניים או שיהיה צורך בשיטה המסורתית. הבשורות הטובות הן שפלח לא קטן מקרב האוכלוסייה, שבעבר היה מנוע מלעבור טיפולי השתלה יכול לתאים לטיפול כיום, בזכות היכולת לבצע השתלות שיניים ללא עצם.

לא מסתפקים בשיניים נשלפות

חשוב לציין כי השתלות שיניים ביום אחד מצריכות מן המטופלים להגיע אל המרפאה יותר מפעם אחת. יחד עם זאת, גם בזמן שהשתלים מחלימים, ניתן לתפקד ממש כרגיל. השיניים הזמניות, שמולבשות לרווחת המטופל אינן נשלפות וההרגשה טבעית ורגילה. אם אתם רוצים טיפול מהיר אך מקצועי, כזה שמאפשר לכם לחזור לשגרה או שאתם רוצים לבדוק אפשרות לביצוע השתלות שיניים ללא הרמת סינוס ד"ר אנדי בויאנג'ו מזמין אתכם לפגישת היכרות, ללא התחייבות.

השתלות שיניים ביום אחד – כן, זה אפשרי. השתלות שיניים – זה לא רק אפשרי, זה גם נחוץ לכל מי שרוצה לשפר את איכות החיים בלי לסבול ובלי לדאוג. השתלות שיניים ללא עצם – גם זה אפשרי, במרפאתו מסבירת הפנים של ד"ר אנדי בויאנג'ו.