השתלות בהרדמה מלאה

מטופלים שעברו בהצלחה טיפולי השתלה במרפאתו של ד"ר אנדי בויאנג'ו מציינים לטובה את איכות הטיפול. גם אנשים המביעים בדרך כלל חשש מטיפולים די מורכבים כדוגמת השתלה יכולים להסיר מליבם כל חשש. במרפאה ניתן לבצע השתלות בהרדמה מלאה וניתן אף להיעזר בהפנוזה. כך, המטופל לא מודע למעשה לצדדים שאולי מכניסים חשש בלב. ניתן לבצע בצורה כזאת גם השתלות שיניים בכל הפה וגם השתלות בודדות, של שיניים חסרות.

טיפול מקצועי, קרוב אליכם

בטרם ניגשים לביצוע הטיפול עצמו, מבצעים במרפאה בדיקת אבחון מקיפה. לעולם אין ניגשים בקלות ראש לביצוע השתלות בהרדמה מלאה ותמיד מבצעים בדיקה הכוללת צילומי רנטגן ובדיקת נפח ועובי עצם הלסת. אם אתם מתגוררים בראשון לציון או בסביבה, אתם לא צריכים לנסוע רחוק. גם לכם מגיע לעבור תהליך מקצועי, ברגישות ובאדיבות. השתלות שיניים בראשל"צ במרפאת ד"ר אנדי בויאנג'ו תאפשר לכם לשוב ולחייך.

חזרה לשגרה בהקדם האפשרי

טיפולי השתלות בהרדמה מלאה מתאימים, כמובן, לא רק לתושבי ראשל"צ. ניתן לבצע גם השתלות שיניים בת"א אולם יותר חשוב מהעיר שבו מבצעים את ההשתלה, חשוב שהטיפול יעבור על הצד הטוב ביותר. חשוב כי הרופא יהיה מקצועי ומנוסה בתחום ההשתלות. חשוב כי הטיפול ישאיר גם את המטופל החששן או המודאג ביותר ללא כל דאגה.

כאשר מבצעים השתלות בהרדמה מלאה לא סובלים מטראומה וניתן לבצע אפילו השתלות שיניים בכל הפה. באמצעות טכניקות מתקדמות להכנסת שתלים, אפשר לבצע גם טיפולים מהירים, שיאפשרו חזרה לשגרה בהקדם האפשרי. לפני ביצוע הטיפול בודק הרופא האם המטופל או המטופלת מתאימים להשתלה. בנוסף, בודקים איזו שיטת השתלה תתאים, בהתאם למצב הפה, הלסת, הצורך בעקירות ומצבו הרפואי הכללי של המטופל.

להתייעץ עם הרופא הנכון

אם אתם מתעניינים בביצוע השתלות בהרדמה מלאה חשוב שתתייעצו עם הרופא הנכון, במרפאה הנכונה. השתלות שיניים בראשל"צ מבוצעות במרפאתו של ד"ר אנדי בויאנג'ו לא רק לאחר בדיקה מקיפה אלא גם לאחר שהמטופל מקבל את המענה לכל שאלותיו. אין תחליף לניסיון רב בביצוע השתלות. השתלות שיניים בת"א, במרפאה מתקדמת ובראש שקט.