ציבור רחב של אנשים המתעניין בימים אלה בביצוע השתלות שיניים מבקש לדעת מתי יש צורך בביצוע הרמת סינוס. בנוסף, רבים שואלים גם האם יש דבר שניתן לכנות אותו הרמת סינוס ביום אחד. ד"ר אנדי בויאנג'ו המתמחה בטיפולי שיניים, לרבות טיפולים מורכבים עוסק בכל זאת וכן גם בביצוע הרמת סינוס בהרדמה מלאה. זו יכולה להיות הדרך שלכם לשקם את הפה ולהחזיר את יכולת הלעיסה שלכם.

אפשרויות הטיפול המתאימות לכם

חשוב שלא לבלבל בין הרמת סינוס ביום אחד לבין השתלת שיניים ביום אחד. את כל הפעולות הללו ניתן לבצע, כמובן וגם השלתה וגם הרמת סינוס הם נחוצים אולם כדאי להעמיד דברים על דיוקם.

הרמת סינוס ביום אחד, זהו למעשה הצעד המקדים לביצוע השתלה. את ביצוע ההרמה מבצעים בקרב אנשים שסובלים מחוסר עצם ומסינוס נמוך מדי. הדבר קורה בדרך כלל כאשר התקיימה ספיגת עצם בלתי מבוטלת ויש צורך לבצע השתלה של עצם רק לאחר ביצוע הרמת הסינוס. רק לאחר ההחלמה של האזור ניתן יהיה לעבור לשלב הבא – השתלת השיניים עצמה.

במילים אחרות, הרמת סינוס ביום אחד זה חלק מתהליך ההשתלה. כאשר מדובר בהשתלה ביום אחד, זהו מצב שבו מבצעים את ההשתלה בטכניקה כגון העמסה מידית. כדי לבדוק את הצורך בביצוע הרמת סינוס וכדי לבדוק האם אתם מתאימים לביצוע השתלה ביום אחד, עליכם לסור למרפאת שיקום הפה בראשל"צ. ד"ר אנדי בויאנג'ו יבצע בדיקה מקיפה ולאחר מכן יפרט על אפשרויות הטיפול המתאימות לכם.

טיפול

חשוב לציין כי אין להתייחס אל הרמת סינוס ביום אחד מבלי להתייחס לחששות הטבעיים של המטופלים. ניתן בהחלט לבצע הרמת סינוס בהרדמה מלאה כך שהמטופל, לאורך כל ההליך, לא יחוש כאב ולא יחוש אי נוחות. הרמת סינוס מאפשרת גם לאנשים שמאוד חוששים מרופא השיניים לשפר לאין ערוך את איכות חייהם. במקום לסבול מתותבות נשלפות, במקום לוותר על צעד שיכול למנוע התדלדלות נוספת בעצם הלסת וספיגת עצם מהירה, בוחרים שיקום הפה בראשל"צ.