שיקום שיניים מורכב

היצע טיפולי השיניים כיום רחב ומגוון. לצד טיפולים משמרים או טיפולי אסתטיקה כדוגמת למינייט, הלבנה או יישור של השיניים, יש גם טיפולים הרבה יותר מורכבים. מהם הטיפולים המורכבים ואיך ניתן להבדיל בינם לבין טיפולים פחות מורכבים? כאשר יש צורך לבצע שיקום הפה בבת ים, כאשר ישנה תקופת החלמה מסוימת, אזי מדובר בשיקום מורכב. במרפאתו של ד"ר אנדי בויאנג'ו מבצעים שיקום שיניים מורכב כמעשה של יום ביומו. במרפאה פועלים זה לצד זה מומחים ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה ובזכות שיתוף פעולה זה, שיקום שיניים מורכב נעשה לא רק יותר זמין אלא גם יותר נגיש ופחות מעורר חשש. ניתן לבצע שיקום הפה בהרדמה או להיעזר בשיטות נוספות כדוגמת היפנוזה. כך, גם אם נמנעתם לאורך שנים משיקום הפה, אפשר להפסיק לחשוש ולהתחיל לטפל.

שיקום, לא לקשישים בלבד

מקובל לחשוב על שיקום שיניים מורכב כפעולה שנועדה מטבעה למבוגרים בלבד, לאנשים בני הגיל השלישי. אולם מסתבר כי שיקום הפה בחולון או בערי הסביבה איננו נחלתם של קשישים בלבד. ישנם אנשים שאיתרה מזלם ואשר סובלים ממחלות שיניים במצב מתקדם בגילאים די צעירים. חוסר שיניים יכול להיות תוצאה של מחלות שונות, חבלה, דלקות, עקירות שלא היה מהן מנוס. אך במקום להתרכז בהיבט הבלתי נעים, כדאי להתרכז בנקודה החיובית. גם שיקום שיניים מורכב יכול להסתיים בהצלחה מלאה. שיקום הפה בבת ים יכול להתגבר על חוסר שיניים חלקי או מלא וכבר לא חייבים להסתפק בפתרונות זמניים או פחות טובים.

אחוזי הצלחה מצוינים

כדי להבין מעט יותר לגבי שיקום שיניים מורכב ניתן כמה דוגמאות לטיפולים יעילים אך מורכבים. שיקום הפה בהרדמה, אשר מצריך את עיבוי העצם או הרמת הסינוס נחשב לשיקום מורכב. גם שיקום הפה בחולון המבוסס על התקנת שתלים מטיטניום נחשב למורכב אף הוא. אם יש צורך לשקם שן חולה בעזרת מבנה, אם נחוץ כתר כדי למנוע התפוררות של שן חולה או שרוצים השתלה בהעמסה מידית – כל אלה מהווים טיפולים מורכבים אך בעלי אחוזי הצלחה מצוינים.