הרפואה התקדמה רבות בכל הקשור עם טיפול ועם שיקום. לא רק הרפואה הכללית הצליחה להשיג נפלאות אלא גם רפואת השיניים. לרווחת תושבי חולון והסביבה, ניתן לעבור טיפולי שיקום הפה בחולון במקצועיות ללא פשרות. שיקום פה במרכז, בחולון או בתל אביב יכול להיעשות בקרבה לביתכם, בנגישות וגם ברגישות.

אם חיפשתם המלצות לגבי שיקום הפה בחולון הגעתם למקום הנכון. שיקום פה בחולון במרפאתו של ד"ר אנדי בויאנג'ו, פשוט תבדקו מה חושבים המטופלים המרוצים. לאחר השיקום, גם אתם תהיו חלק מהלקוחות המרוצים והממליצים.

אילו טיפולים זמינים אצל ד"ר אנדי בויאנג'ו

אם תהיתם מה בדיוק נכלל בכל אותם טיפולי שיקום הפה בחולון הרי שזה כך: ניתן לעבור טיפולי שיקום לשן אחת, לכמה שיניים ואף לכל השיניים. ניתן לבצע שיקום פה ביום אחד, לרבות טיפולים אפשריים של השתלת סינוס או עיבוי עצם והעמסה מידית. ניתן לבצע טיפולים הכוללים התאמת שתלים ומבנה וכתר תוך ליווי צמוד של רופאים וגם של טכנאים מנוסים.

אין ספק כי שיקום הפה בחולון בפרט או שיקום פה במרכז בכלל כולל לא רק טיפולי השתלות. אם ניתן לפתור את הבעיה באמצעות טיפולים כדוגמת טיפול שורש, אם ניתן לשמור על השן על ידי מבנה וכתר, גם זהו חלק חשוב של שיקום הפה בחולון.

אבחון, טיפול, החלמה ושיקום

שיקום פה בחולון מתחיל בפגישת היכרות במרפאתו של ד"ר אנדי בויאנג'ו. לאחר מכן, לא רצים וממהרים לביצוע טיפול מורכב. לפני שקובעים תור לביצוע שיקום פה ביום אחד, לפני שמחליטים האם השתלה זה הפתרון, מבצעים אבחון מקצועי. בודקים את מצב השיניים, הלסת והחניכיים. בודקים מה אומרים צילומי הרנטגן ומקדישים את תשומת הלב למבנה הלסת, העצם והסינוסים.

רק לאחר שמסיימים את כלל הבדיקות ואת תהליך האבחון, אפשר להחליט ביחד עם המטופל על דרך הטיפול הטובה ביותר. המטופלים יקבלו מבעוד מועד הסבר על אפשרויות הטיפול, ההשלכות, ההחלמה והשיקום. אנו מאמינים כי מטופל שיודע יותר, יהיה רגוע יותר ושבע רצון יותר.