אי אפשר להתייחס לרפואת השיניים כמו אל עניין פשוט או קל ערך. במיוחד הדבר נכון כאשר מדובר בהשתלות. הטיפול בשיניים שלנו חייב להיעשות ברמה גבוהה אחרת, התוצאה תהיה עגומה. מי שלא מסתפק אפילו בתוצאה סבירה, מי שלא רוצה להצטער לאחר הטיפול צריך לעשות דבר אחד. רופא השתלות שיניים מומלץ יוכל להבטיח ולקיים – שתלים והשתלות ללא פשרות. מחפשים שיקום פה בבת ים? השתלה מומלצת בראשל"צ או הסביבה? זה הזמן להכיר את ד"ר אנדי בויאנג'ו. רופא שלקוחותיו הרבים ממליצים עליו בכל פה.

אין תחליף להמלצות

לא כל רופא שיניים יכולה להצהיר על עצמו כבר סמכא בהשתלות. על מנת להיחשב רופא השתלות שיניים מומלץ צריך להיות בעל ניסיון וותק. במקביל, צריכים להיות בעלי ניסיון במתן פתרונות למגוון רחב של מטופלים. השתלות שיניים ללא ניתוח, השתלות עם הרמת סינוס או ללא הרמת סינוס. השתלת שיניים, השתלות בשיטת העמסה מיידית וביום אחד. השתלות בשילוב השתלת עצם. רופא השתלות שיניים מומלץ יהיה רופא שכבר ראה הרבה בחייו המקצועיים וכבר התמודד עם מגוון רחב של מצבים אפשריים. המקצועיות נמדדת לא רק בזמן ההשתלה עצמה אלא גם בהכנות שלפני ואפילו ביכולת להרגיע את המטופל החושש, התוהה או המתלבט.

אפשר לומר בפה מלא כי תמיד עדיף רופא השתלות שיניים מומלץ על פני רופא מתחיל שעדיין אין מאחוריו לקוחות ממליצים. אם חשבתם כי שיקום פה בבת ים יהיה באיכות לא הכי טובה, זה ממש לא נכון. זו סטיגמה לא ראויה שצריך לעקור מהשורש. גם בבת ים ניתן למצוא רופא השתלות שיניים מומלץ. גם בבת ים ניתן לבצע את מיטב הטיפולים, לרבות השתלות שיניים ללא ניתוח, עם זמן החלמה מינימלי ותוצאות מרשימות.

הטיפול לא חייב לכאוב

אם מישהו מבטיח לכם טיפול שיניים מענג או מהנה, טוב תעשו אם תרימו גבה או אפילו שתיים. אבל בשום אופן אין לכם סיבה לחשוב כי השתלה חייבת להיות כואבת וכי לא מגיעה לכם החלמה מהירה ומלאה. ד"ר אנדי בויאנג'ו מזמין אתכם להכיר השתלת שיניים ואפשרות להרדמה מלאה בזמן הטיפול.