יש דברים שניתן לזרז ויש דברים שלא. יש בנמצא טיפולי שיניים שנעשים במהירות מפתיעה ויש טיפולים שמצריכים, מטבע הדברים, יותר זמן. ברור וידוע כי טיפול שורש, למשל, הנו תהליך ארוך יותר לעומת ביצוע סתימה פשוטה רגילה. אך מסתבר כי גם טיפולים שנחשבו לארוכים ומורכבים יחסית מבוצעים כיום במהירות רבה יותר. כן, יש דבר כזה שנקרא השתלת שיניים מהירה. וכן, ניתן לבצע השתלות שיניים עם חזרה מהירה לשגרת החיים.

מהיר – כן, חפוז - לא

עד כמה יכולה להיות השתלת שיניים מהירה? האם זה דבר שנעשה בתוך מספר דקות? חצי שעה? האם ניתן לבצע מעשה ניסים כדוגמת השתלת שיניים ללא ניתוח? חשוב לציין כי מדובר בעניין יחסי. לעומת העבר, ניתן לבצע כיום פעולה שנקראת העמסה מידית, כך מכנים רופאי השיניים השתלת שיניים מהירה באמת. אך אין לבצע פעולה חפוזה מדי. תוך ניסיון להשגת תוצאה לא ריאלית. ד"ר אנדי בויאנג'ו מבצע כל פעולה באחריות ובמקצועיות. לפני כל השתלה מבצעים בדיקות מקיפות כדי להגיע לתוצאה הרצויה – החלמה מהירה ושלמה, שיקום הפה בת"א ללא פשרות. אז פעולה מהירה ביחס לעבר זה אפשרי אך יש להימנע מפעולה חפוזה כשלעצמה.

לקצר את זמן ההחלמה

השתלת שיניים מהירה בשיטת ההעמסה המידית מאפשר למטופלים לחזור לבתים כאשר הם יכולים לאכול וללעוס כמעט מיד, כמעט כרגיל. לאחר שמקבלים את השניים הקבועות, ההרגשה טבעית ביתר והנוחות ללא פשרות. במרפאה עושים הכל על מנת שניתן יהיה להציע השתלות שיניים וחזרה מהירה לשגרת החיים.

השתלת שיניים מהירה נעשית לאחר שבודקים את עצם הלסת ואת איכות העצם. הטיפול נעשה בשיטות מתקדמות, שניתן כמעט לתאר אותם כסוג של השתלת שיניים ללא ניתוח. גם כאשר נעשית פעולה כירורגית, הרי שהיא מינימלית ולדבר זה יש השלכות ברורות. זמן ההחלמה מתקצר ושביעות הרצון של המטופלים עולה. לכל טיפולי שיקום הפה בת"א, טיפולים משמרים והשתלות – הנכם מוזמנים לפגישת היכרות באווירה נעימה עם ד"ר אנדי בויאנג'ו.