השתלת שיניים בראשל"צ

העיר ראשון לציון גדלה מאוד בשנים האחרונות ומיטב המרפאות קבעו בה את משכנן. תושבים רבים מבני העיר מחפשים מרפאת שיניים מומלצת ומוצאים זאת קרוב לבית. אנשים שנאלצו לבצע עקירות או כאלה שאיבדו שיניים בשל מחלת חניכיים או מכל סיבה אחרת כבר לא מוכנים להסתפק בפחות מאשר השתלה. ולא סתם השתלה אלא השתלת שיינים ללא כאבים. למי ניתן לפנות כדי לבצע השתלת שיניים בראשל"צ? במרפאה של ד"ר אנדי בויאנג'ו ניתן לבצע השתלת שיניים בראשל"צ בשיטות המתקדמות ביותר. במקביל, ניתן לבצע גם השתלת שיניים בת"א, בשיעורי הצלחה מדהימים.

על הסינוס, עצם והשתלות

לפני שמבצעים השתלת שיניים בראשל"צ יש לבצע בדיקה מדוקדקת שנעשית על ידי רופא שיניים מיומן. את ביצוע ההשתלה אין לבצע כלאחר יד וחשוב לדעת איך ניתן לבצע את ההשתלה בהתאמה לאופי העצם ומבנה הלסת. בהזדמנות זאת, נרצה לספר כי האפשרות לביצוע השתלת שיניים ללא השתלת עצם הפכה ליותר נפוצה ומתאימה לאחוז נכבד מקרב המטופלים. בזכות מהפכה במבנה השתלים ובזכות ניסיון, ניתן להציע השתלת שיניים בראשל"צ גם ללא הרמת סינוס ותוצאות ויוצאות מן הכלל. חוששים מכאבים? ד"ר אנדי בויאנג'ו עתיר הניסיון וצוות המרפאה מסוגלים לבצע השתלת שיינים ללא כאבים ועם תקופת החלמה קצרה להפליא.

לא חייבים להרחיק בשביל איכות

מה עוד כדאי לדעת לגבי השתלת שיניים בראשל"צ? קודם כל, הרמה הגבוהה לא נופלת במאומה לעומת זו של הרופאים שמבצעים השתלת שיניים בת"א. כבר לא חייבים להרחיק כדי להגיע לרופאים מצוינים. יש הכל קרוב לבית. בנוסף, ניתן לבצע את הטיפול גם בשיטת ההעמסה המידית (בכפוף לבדיקת התאמה). בשיטה זאת אפשר להימנע משימוש בפתרונות נשלפים למשך תקופה ארוכה, עד שהאזור המושתל מחלים והולך.

אם רצונכם לדעת יותר לגבי השתלת שיניים ללא השתלת עצם ולגבי השתלה בהרדמה מלאה, פנו לצוות המרפאה. קבעו פגישת היכרות והתרשמו מהיכולת המקצועית. קבלו מענה לכל שאלותיכם ותנו לרופאים לאבחן את מצבכם. בהתאם לממצאים, תקבלו לוח זמנים לטיפול ותדעו שגם אתם, ממש בקרוב, תיהנו מאיכות חיים חדשה, שיניים מושלמות וחיוך צחור.