הרדמות והיפנוזה במרפאת ד"ר אנדי בויאנג'ו

במרכז הרפואי של ד"ר אנדי בויאנג’ו, אנו מעניקים למטופל ליווי אישי מראשית התהליך בשלב הייעוץ, במהלך הטיפול וכן לאחר הטיפול (“תחזוקה ושימור”).

ד"ר אנדי בויאנג'ו מנהל את צוות המרפאה המורכב מרופאים משמרים, רופאים משקמים בליווי טכנאי אומן המנהל צוות טכנאים, ייעוץ רפואי וליווי אישי, מנהלת אדמיניסטרטיבית, סייעות, שינניות וצוות מזכירות.

*בין צוות המרפאה ישנם דוברי עברית ורוסית.

מה הם שתלים דנטליים?
שתל דנטאלי הוא תחליף מלאכותי לשורש השן החסרה. השתל שנראה כמו בורג\דיבל, עשוי מטיטניום (חומר שעובר אינטגרציה עם רקמות הגוף) באורכים של 8-16 מ”מ ובקוטר 3.3-5 מ”מ, השתל מעוגן בעצם הלסת ומהווה בסיס להחזקת כתר או גשר. כיום ניתן להתאים למטופל את השתל הייחודי המתאים לו, מתוך מגוון רחב של שתלים. קיימים מספר סוגים של שתלים בהם צילינדריים, חרוטיים, מוברגים ובלתי מוברגים. הרופא המשתיל והמשקם יקבעו את סוג השתל והמיקום הרצוי של השתל בלסת, והכוחות שיופעלו עליו. ביצוע שתלים דורש מיומנות וניסיון רב, התמקצעות וידע בפרוצדורות מורכבות, הבנה מעמיקה לגבי חלוקת עומסים, ביצוע שתלים באזורים עם גובה רכס (עצם) נמוך וכן יכולות מקצועיות של הרמת סינוס והגבהת רכס. כמו בכל תחומי הרפואה, כך גם בתחום הדנטאלי קיימות בעיות מורכבות המחייבות רמה רפואית גבוהה. איכות הטיפול, תחושת הביטחון וסיכויי ההצלחה הגבוהים ניתנים להשגה רק באמצעות טיפול על ידי רופאים מוסמכים ומנוסים.
מה נדרש לפני ביצוע שתלים?
לפני ביצוע שתלים יש לבצע בדיקה קלינית ורנטגנית, כולל צילום של עצם הלסת. אחת הבדיקות החשובות שהרופא בודק היא הימצאותה של עצם ברמה ובאיכות מספקת. טיפול באמצעות שתלים דורש ידע וניסיון רב של הרופא המטפל. לכן יש לבחור בקפידה את הרופא המבצע ולבדוק האם הכשרתו מתאימה וניסיונו בתחום מספק.
האם ניתן לבצע שתלים לכל אחד?
טיפולי השתלה מורכבים ומסובכים ניתן כמעט תמיד לבצע אצל כל אדם בוגר. נדירים הם המקרים בהם לא ניתן לבצע השתלות מסיבות רפואיות. גיל כרונולוגי בלבד אינו מהווה מניעה לביצוע שתלים. גם מטופלים מבוגרים מאד (אפילו בשנות התשעים לחייהם) יכולים ליהנות מיתרונות השתלים. יש לציין כי עישון כבד, סכרת לא מאוזנת ואוסטאופורוזיס לא-מטופלת מעלים את הסיכון לקליטה תקינה של שתלים.
מהו המיצוי התאי ומה חשיבותו?
המיצוי התאי מחקה את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. יתרונותיו של המיצוי רבים:
  • הבאת ריכוז גבוה של גורמי צמיחה לאזור ההשתלה
  • מעודד יצירת כלי דם חדשים באזור המנותח
  • עוצר דימום
  • משפר צמיחה מחודשת של הרקמות
  • ממעיט ביצירת צלקות ניתוחיות
  • מעודד יצירת ושיחלוף עצם חדשה
  • מפחית כאב
  • מקטין את הסיכונים לזיהום ומקצר את זמן הריפוי.
תהליך המיצוי בטוח לשימוש. הוא אינו מזוהה על ידי הגוף כחומר זר, נקלט ומתקבל בצורה טבעית בגוף ולכן הוא אינו רעיל ולא מעודד תגובה אלרגית. בנוסף, המיצוי מפחית את הסיכון לסיבוכים ולבצקות, ומגביר את הסיכוי לקליטת השתלים והעצם המושתלת.
מהן תופעות הלוואי? ומהו תהליך ההחלמה?
תופעות הלוואי אחרי השתלה הן בדרך כלל קלות ומינימליות. למשל, מעט נפיחות ומעט כאב ולכן כדאי להיעזר במשככי כאבים. לאחר ביצוע השתלים, תהליך ההחלמה קל יחסית. בדרך כלל מדובר ביומיים-שלושה כאשר לעיתים מרגישים במעט בצקת חיצונית באזור המושתל. כאשר מבצעים השתלת עצם הסיכוי לנפיחות גדול יותר. לעיתים מטופלים מתארים את עוצמת הכאב כבינונית. השימוש במיצוי תאי עוזר מאוד בהפחתת עוצמת הכאב והנפיחות לאחר הניתוח, כאשר יש לזכור כי כל מטופל מגיב בצורה שונה לטיפול.

פגישת ייעוץ ללא עלות

מקצועיות מוחלטת

מרפאה חדשנית

טיפול מהיר

יצירת קשר

קביעת תור במרפאה

מלא את הטופס הבא ונציג המרפאה יצור איתך קשר במהלך שעות הפעילות:

אנו עובדים עם מגוון חברות הביטוח וקופות החולים

15
leumit
2
1
harel-150x150
dikla-150x84
eylon
migdal