ליווי אישי ומקצועי

במרכז הרפואי של ד"ר אנדי בויאנג’ו, אנו מעניקים למטופל ליווי אישי מראשית התהליך בשלב הייעוץ, במהלך הטיפול וכן לאחר הטיפול (“תחזוקה ושימור”).

 

ד"ר אנדי בויאנג'ו מנהל את צוות המרפאה המורכב מרופאים משמרים, רופאים משקמים בליווי טכנאי אומן המנהל צוות טכנאים, ייעוץ רפואי וליווי אישי, מנהלת אדמיניסטרטיבית, מנהלת סייעות, שינניות וצוות מזכירות.

*בין צוות המרפאה ישנם דוברי עברית ורוסית.

IMG_81041

ד"ר אנדי בויאנג’ו - מרכז רפואי לטיפולי שיניים מורכבים 

ד"ר אנדי בויאנג’ו - מרכז רפואי מספק פתרון מקיף לבעיות דנטאליות מורכבות: השתלות שינייםטיפול שיניים בהרדמה מלאה, הרמת סינוס, טיפולים מורכבים וטיפולי שיניים כלליים.

המרכז הרפואי של ד"ר אנדי בויאנג’ו מספק פתרונות מקיפים לבעיות דנטאליות מורכבות. כמו בכל תחום רפואי, גם בתחום הדנטאלי קיימות בעיות מורכבות המחייבות רמה רפואית גבוהה. איכות הטיפול, תחושת הביטחון וסיכויי הצלחה גבוהים ניתנים להשגה רק באמצעות טיפול של רופאים בכירים ומנוסים.

ועדה רפואית במרכז רפואי של ד"ר אנדי בויאנג’ו

כיום, כמעט בכל תחומי הרפואה, במקרים בהם למטופל קיימת בעיה רפואית מורכבת נוהגים להפנות אותו לוועדה רפואית (קונסיליום רפואי), על מנת לייצר עבורו לתכנית הטיפול האופטימלית.

ד"ר אנדי בויאנג’ו – חוות דעת מוועדה רפואית

ד"ר אנדי בויאנג’ו מאמין שגם בעולם רפואת השיניים צריך לאפשר למטופל לקבל חוות דעת מוועדה רפואית וזאת במקרים הבאים:

1. טיפולי שיניים בהרדמה מלאה  2. השתלות שיניים  3. טיפולי שיניים מורכבים

טיפולי שיניים מורכבים מוצלחים ישפרו את איכות החיים של המטופל למשך שנים רבות. לכן במרכז הרפואי של ד"ר אנדי בויאנג’ו, אנו דואגים לכל מטופל שנדרש לעבור ועדה רפואית על מנת לבנות לו תוכנית טיפול אולטימטיבית.

אנו עובדים עם מגוון חברות הביטוח וקופת חולים לאומית

leumit
download
harel-150x150
dikla-150x84
eylon
migdal