השתלות שיניים ביום אחד הפכו למבוקשות ונפוצות בקרב מרפאות שיניים רבות ברחבי הארץ. בניגוד לעבר הלא כל כך רחוק בו השתלות שיניים ביום אחד נשמעו כמו חלום של ממש, ותהליך השתלת השן היה תהליך ארוך, מסובך ומורכב, אשר דרש התאוששות ארוכה, תכנון ארוך טווח, כיום, השתלות שיניים ביום אחד הינו טיפול כמעט שגרתי, של מה בכך, ובעיקר מבוקש במיוחד. אנדי בויאנג’ו הינו רופא שיניים מומחה אשר מתמחה בטיפולי השתלות שיניים ביום אחד, שיקום הפה בהרדמה מלאה, השתלת שיניים מהירה, שיקום פה ביום אחד, ועוד מגוון רחב של טיפולי שיניים מורכבים, וניסיון רב בתחום שיקום הפה והלסת.

שיקום פה ביום אחד

אם נחזור קצת אחורה בזמן, נגלה כי התהליך של השתלות שיניים היה ארוך ומורכב במיוחד ופעמים רבות היה נמשך לאורך חודשים רבים. כל מטופל אשר עבר השתלות בשיטה הישנה יכול להעיד כי מדובר על תהליך ארוך אשר דורש כוחות נפשיים רבים. לעומת זאת, כיום ניתן למצוא תהליך רפואי מתקדם ומהיר יותר אשר נקרא שיקום פה ביום אחד. טיפול זה מאפשר למטופל לעבור את כל ההשתלות ביום אחד, ובכך לחסוך בזמן רב, כאבים מיותרים, ואי נוחות. כיום, ניתן לקבל פה אסתטי ביום אחד בלבד, במינימום כאב.

השתלת שיניים מהירה

השתלות שיניים הינו למעשה תהליך בו מותקנות שיניים במקום בו הן חסרות, ולמעשה מהוות תחליף לשן הטבעית שנהרסה בעקבות סיבות רפואיות שונות. השתלת שיניים מהירה הינו למעשה אותו תהליך, אך מהיר ואפקטיבי יותר אשר מתבצע ביום אחד בלבד. אנדי בויאנג’ו הינו רופא שיניים מומחה, אשר בעברו שימש כרופא שיניים מחוזי של משרד הבריאות, ומחזיק ניסיון רב בתחום כירורגיה דנטלית, כירורגיה פה ולסת, ושיקום הפה. כמו כן, ד״ר אנדי בויאנג’ו ביצע אלפי טיפולי שיניים מורכבים אשר כוללים הרמות סינוס, ניתוחים שונים בחלל הפה, השתלת שתלים ועוד.

שיקום הפה בהרדמה מלאה

שיקום הפה בהרדמה מלאה הינו טיפול רפואי אשר נועד בעיקר עבור מטופל אשר מבקש לסיים את תהליך שיקום הפה ביום אחד בלבד, תוך מינימום כאבים ומינימום זמן. כיום ניתן למצוא מרפאות שיניים רבות ברחבי הארץ ורופאי שיניים מומחים אשר מבצעים תהליך שיקום ביום אחד.