כיום ניתן לראות כי יותר ויותר רופאי שיניים ומרפאות שיניים מאפשרים ותומכים באפשרות של השתלות ביום אחד. למעשה, השתלות ביום אחד הינו הליך רפואי חדשני, אשר מאפשר למטופל לעבור את כל הפרוצדורה הטיפולית בפעם אחת, כאשר מגוון הבדיקות והצילומים מתבצעים מראש. השתלות ביום אחד מעניקות למטופל, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, השתלה חדשה וחכמה. כמו כן השיקום לאחר השתלות ביום אחד הינו מהיר, ומאפשר ריפוי ואיחוי מהירים במיוחד. כמו כן, האפשרות של השתלות ביום אחד מתאימה בעיקר עבור מי שמעוניין לחסוך זמן, וכאבים, וסובל מחרדות בנושא טיפולי שיניים. אנדי בויאנג’ו הינו רופא שיניים מקצועי אשר מתמחה בטיפולי שיניים מורכבים כגון שיקום הפה ביום אחד, השתלת שיניים ביום אחד, שתלים ביום אחד ועוד.

שיקום הפה ביום אחד

אחד הדברים שמטופלים פחות אוהבים הוא תהליך רפואי ארוך ומתיש, בעקבות כך כיום קיים תהליך מהפכני וחדשני אשר נקרא שיקום הפה ביום אחד. בניגוד לשיטה הישנה אשר החזירה את המטופל פעמים רבות למרפאה, כיום ניתן לבצע את התהליך הרפואי בפעם אחת, במהירות, ובמינימום כאב. כמו כן, תהליך ההחלמה גובר והופך מהיר ואפקטיבי יותר, והאפשרות לזיהומים דווקא פוחתת באופן משמעותי.

השתלת שיניים ביום אחד

עד לפני מספר שנים בסך הכל, השתלות שיניים היו הליך רפואי מורכב, מייגע ובעיקר ארוך במיוחד. כיום, השתלת שיניים ביום אחד מאפשרות לחסוך זמן רב, ומדובר בטיפול מהפכני אשר משנה את חייהם של מטופלים רבים. בעקבות הקדמה הרפואית והטכנולוגיה, ניתן לעבור את התהליך במהירות ללא ביקורים תכופים במרפאת השיניים. אנדי בויאנג’ו הינו רופא שיניים מומחה אשר מתמחה במגוון רחב של טיפולי שיניים מורכבים, ובעל ניסיון רב בתחום שיקום הפה.

שתלים ביום אחד

שתלים ביום אחד מעניקה למטופל את האפשרות לחזור לחיים ולשגרה במינימום זמן. מדובר במהפכה של ממש אשר מעניקה למטופלים רבים תקווה ואומץ לגשת ולטפל בבריאות הפה והשיניים, ובכך לשדרג ולשפר את איכות החיים שלך ואת הבריאות. אנדי בויאנג’ו מתמחה בתחום שתלים ושיקום הפה, לצד כירורגיה דנטלית, ומעניק לכל מטופל שירות מקצועי, אדיב, ואפקטיבי. כמו כן, ד״ר אנדי בויאנג’ו ניהל את היחידה לחומרים דנטלים בהדסה עין כרם, וביצע אלפי טיפולי שיניים אשר כוללים התערבות כירורגית ברמה כזו או אחרת.