השתלות בהרדמה מלאה הפכו בשנים האחרונות לשירות הכי מבוקש ונפוץ בישראל בתחום רפואת השיניים. מטופלים רבים מעדיפים לבצע השתלות בהרדמה מלאה על מנת לקצר תהליכים ולחסוך כאבים רבים. בדרך כלל השתלות בהרדמה מלאה מתאימה במקרים יש לבצע יותר משתל אחד, וכמובן במקרים בהם המטופל סובל מחרדה לא רציונלית, עליה הוא לא מצליח להתגבר. במהלך השתלות בהרדמה מלאה למעשה מוחדר למחזור הדם של מטופל חומר מרדים, כך שהוא אינו מרגיש שוב שלב במהלך הטיפול, ומתעורר רק לאחר סיום הטיפול הרפואי. אנדי בויאנג’ הינו רופא מומחה אשר מתמחה בתחום השתלת שיניים בהרדמה מלאה, טיפול שיניים בהרדמה, שיקום פה בהרדמה מלאה, ועוד מגוון רחב של טיפולים רפואיים מורכבים ואסתטיים כאחד. בעברו, ד״ר אנדי בויאנג’ו ניהל את היחידה לחומרים דנטלים בהדסה עין כרם, ושימש כרופא שיניים מחוזי במשרד הבריאות.

השתלת שיניים בהרדמה מלאה

השתלת שיניים בהרדמה מלאה נועדו בעיקר עבור אנשים אשר סובלים מחרדה בכל פעם שהם צריכים להגיע אל רופא השיניים ולמרפאה. בדרך כלל, מטופלים כאלה מזניחים את בריאות הפה מהחשש והחרדה, ולכן זקוקים לשיקום הפה. במקרים מסוג זה, מתבצעת הרדמה כללית, על מנת לאפשר להם להתמודד עם הפחד ולטפל במצבם ולגמור עם הנושא תוך יום אחד בלבד, עם מינימום פחד, כאב, וזמן.

טיפול שיניים בהרדמה

טיפול שיניים בהרדמה הינו טיפול בעל יתרונות רבים, כאשר המרכזי מבניהם הוא סיום התהליכים הרפואיים הנדרשים ביום אחד. מומלץ לבצע טיפול מסוג זה רק אצל רופא שיניים מומחה אשר מתמחה בתחום. כמו כן, טיפול שיניים אשר מתבצע בהרדמה מתאים במיוחד עבור מטופלים הסובלים מרגישות לחומרי הרדמה מקומית, סובלים מחדרה גבוהה, או רפלקס הקאה מפותח. אנדי בויאנג’ו הינו רופא מומחה אשר תחום ההתמחות שלו הינו טיפולי שיניים מורכבים ושיקום הפה.

שיקום פה בהרדמה מלאה

שיקום פה בהרדמה מלאה הינו טיפול רפואי רגיש ומורכב אשר דורש ידע, מקצועיות ומיומנות ברמה הגבוהה ביותר. טיפול זה מאפשר למטופל לבצע מגוון תהליכים רפואיים בפעם אחת בלבד, וחוסך זמן, כאב וכסף. כמו כן, מדובר בשיטת טיפול אשר מתאימה בעיקר למטופלים אשר סובלים מפחד וחרדה בעקבות טיפולי שיניים ומרפאות וזקוקים לפתרון קל ומהיר, עד כמה שפחות כאבים.